Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Dyskusja o górkach czechowskich. Padła propozcja: referendum

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 9 grudnia 2016 r. o 12:12 Powrót do artykułu
Ja jestem za zabudową bo chcę, żeby moje dzieci i wnuki mogły korzystać z górek, spacerować tam itd.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nazwa Ekodzielnica jest żałosna jak inne nazwy deweloperów. Najpierw zajechać ekosystem a potem nazwać to eko.Doprawdy hipokryzja godna mistrza. Oczywiście za eko ktoś miałby zapłacić. Wsadźcie sobie te wasze "zielone doliny" i inne bez drzewa i ławki wiecie gdzie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po stylu i sztampie tą gnidę dworską łatwo rozpoznać.  Co ciekawe mimo,że publikuje te swoje kłamstwa od rana NIKT go nie poparł nawet sekretarka prezesa. Widać pr-wiec po znajomości zatrudniony jak to  mieście inspiracji. Podręcznikowy przykład strzału w stopę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Śmiech i manipulacja. Ludzie juz nie są tacy naiwni jak sądzi TBV. Im bardziej manipulujecie tym większą mobilizacje w ludziach wyzwalacie. Pierdzielicie o parku. Mowcie o tym CO CHCECIE tam robic a nie o wzruszających parkach, bezpieczenstwie i oswietleniu. Ekologiczne 15 pietrowe osiedle? O 70% zabudowie terenu? Wybetonowane pagorki, korki i koszty dla miasta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mieszkancy zaslugują na szacunek i rozsądek władz miasta. Miasto to my
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czyli jest Pan/pani za urządzeniem na poligonie parku ale po co od razu za zabudowa? Jeżeli chce Pan/Pani miec możliwość widywać w tym parku swoje wnuki, nie sadze, ze zmiana planu zagospodarowania terenu i bloki mogą jakos Pani/Panu dopomóc. A wręcz przeciwnie. I tak juz z poligonu zabudowa "wygryzła" 1/3 powierzchni. Pomogło to w spacerach?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
widzę że ekoterroryści już się dorwali do klawiatur - Gorczyca i inne insekty spamujące na forum
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ekodzielnica właśnie to dobry pomysł.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
30% można zabudować już teraz, ponadto ankietowano mieszkańców Czechowa i wyniki są miażdżące dla obrońców Górek!!!
Byli u mnie z tymi ankietami i jestem za powstaniem parku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niech pojedynczy mieszkancy nie zabieraja glosu w imieniu ogolu, ja dla przykladu nie mam nic przeciwko zabudowie na 30% terenu a pozostale 70% oddac pod zielony park i tereny rekreacyjne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech mieszkancy nie zabierają glosu i pozwolą w spokoju ofiarowac Firmie TBV dlugo oczekiwany prezent od miasta..prosimy nie irytować dewelopera
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A jakie oni maja prawo domtych Górek?.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
My też.Nie bądź pan samson.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Psiarze to powinni sobie pobudować za miastem wille i żyć z tymi swoimi śmirdziuchami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czechówka napisał:
lalek napisał:
P napisał:
 Z tego co widzę to przeciw zmianom na górkach jest kilkadziesiąt, może kilka set osób (głównie osoby starsze) i jest to najgłośniejsza grupa. Zabudowę popierają głównie młodzi ludzie, którzy planuja zakup mieszkań w północnej części lublina, oraz osoby, które chcą aktywnie spędzać czas na powietrzu, myślę że takich osób jest setki, a może i tysiące. Kolejną grupą - najliczniejszą są pozostali mieszkańcy czechowa, którzy tak naprawdę mają gdzies co tam powstanie. Czyli referendum, choć było by uczciwe to nie bardzo ma sens. Najważniejszą kwestią powinno być obecnie uporanie się z uschniętą i zaniedbaną roślinnością, bo kolejne pożary mogą skończyć się tragedią
Pod petycją w obronie Górek podpisało się ponad 3000 osób.
i co z tego? w ponad 5000 ankietach, 80% godzi się na zabudowę jeśli miałby obok powstać park...
Czy na ankietach są dane osób które się na temat tych (tendencyjnych zresztą) pytań wypowiadały? Bo jak nie to bez kozery możecie mówić, że tych ankiet było i 100 tysięcy. I je wszystkie wsadzić sobie w... buty. Za petycją stoją konkretne osoby.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Bloki + park - mi pasuje
A mi nie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Już dawno powinno się zaorać te całe górki, wylęgarnię bezdomnych i żuli i postawić tam bloki
A w którym konkretnie miejscu się wylęgają? Bo chętnie popatrzę. I jeszcze National Geographic zaproszę!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mieszkaniec napisał:
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
A tak właściwie, to co ja, zwykły mieszkaniec coraz bardziej zatłoczonego i zasyfionego spalinami Lublina będę miał z tego, że TBV zabetonuje i obstawi wieżowcami Górki Czechowskie pozostawiając trochę trawy i jakąś ścieżkę w wąwozach? Ludzie, którzy w czasach słusznie minionych zajmowali się planowaniem miast (teraz takiego zawodu już chyba nikt nie wykonuje) uznali, że teren ten należy pozostawić niezabudowany, gdyż ma to znaczenie dla jakości powietrza. Wniosek nasuwa się jeden, zmiana MPZP na korzyść developera może przynieść dla mnie i zdecydowanej większości mieszkańców Lublina tylko szkody. Prawdę powiedziawszy mam w głębokim poważniu, za ile TBV kupiło ten teren. Nie bardzo mi się jednak podoba, gdy ktoś chce robić super interesy moim kosztem. Jak tak dalej pójdzie to trzeba będzie się wyprowadzić na wieś, bo życie w spalinach i nieustannym hałasie, jakie nam fundują ratuszowi rozwijacze stanie się nieznośne.
Jak to co? 65 hektarów wreszcie miejskich a nie prywatnych terenów, na których będzie można urządzić park, to mało? Gra warta świeczki, tak uważam
Nie warta świeczki. Wystarczy policzyć bilans zysków i strat miasta oraz TBV.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
chodzą słuchy, że na wczorajszą debatę PIS przysłał swoją bojówkę????
A ten znowu swoje. TBV płaci także za powtarzane brednie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Ekodzielnica to trafiony pomysł. Trzymam kciuki, żeby się udało zrealizować ten projekt bo mieszkańcy Czechowa na niego zasługują.
Deweloper nie zasłużył na taki prezent od mieszkańców.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 6 z 8

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...